03.05.2022 жылы Қазақ технология және бизнес университетінің мобильдік үгіт-насихат тобының кездесулері

03.05.2022 жылы Қазақ технология және бизнес университетінің мобильдік үгіт-насихат тобы Қарамеңді батыр а., Тасты а., Ақмешіт а., Өндіріс а., Новочеркасск а., Астраханка а.(№1, №2 мектеп), Жалтыр а., Старый Колутон а., Мариновка а. (№1,№2 мектеп), Адыр ст., Бастау а.(№1, №2 мектеп) кентіндегі білім беру ұйымдарының 9 және 11 сынып түлектерімен кездесу өткізді. ЖОО өкілдері колледж және университет туралы, колледж және университетіміздің мамандықтары туралы, академиялық ұтқырлық және студенттік өмір туралы айтты. Оқушылар тарапынан сұрақтар қойылып, талапкерлер сауатты жауаптар алды.