Блог директора

Құрметті оқырмандар колледждің ресми сайтына қош келдіңіздер!

Бүгін сіз өз болашағыңызды таңдайсыз - бұл өте маңызды қадам, табысты мансап жақсы білімнен басталады, бүгінгі мамандықты дұрыс таңдау – ертеңгі сіздің сенімді болашағыңыз!

Бүгінгі таңда біз үнемі өзгеріп отыратын экономикалық және әлеуметтік жағдайларға байланысты тиімді жұмыс істей алатын білікті, білімді, шығармашылықпен ойлай алатын және бәсекеге қабілетті мамандарды даярлауға тырысамыз.

Егер сіз өзіңіздің болашағыңыз туралы ойласаңыз кәсіби жолыңызды дұрыс жоспарлаңыз, сүйікті ісіңізге айналатын, материалдық әл-ауқат пен болашаққа сенімділік әкелетін мамандықты таңдаңыз.

Егер сіз кәсіби маман болам десеңіз, өзіңіздің барлық қабілеттеріңізді ашып, жарқын тұлғаға ие болғыңыз келсе, онда «Қазақ технология және бизнес университеті» АҚ колледжі сізді күтеді.

Біздің колледжде техникалық және кәсіптік білім ең қолжетімді болып табылады және білім мен тәжірибелік дағдылардың берік іргетасын, сондай-ақ сұранысқа ие, жоғары ақы төленетін мамандықты алуға және одан әрі ЖОО-на түсу үшін дайындалуға мүмкіндік алады.

Біздің колледжден алған біліміңіз сіздің болашаққа деген бастамаңыз болсын!

Құрметпен Утеев Динмухамет Балгабекович

Утеев Динмухамет Балгабекович