05.05.2022. Державинскідегі кәсіптік бағдар жұмыстары

05.05.2022 жылы талапкерлерді Қазақ технология және бизнес университетінің және колледждің мамандықтарына оқуға түсуге шақыра отырып қызметкерлер "Державинск қаласының А. Үкібаев атындағы жалпы білім беретін мектебі", "Державинск қаласының Н.Крупская атындағы жалпы білім беретін мектебі", "Н. Островский атындағы орта мектебі", "Пятигорское ауылының жалпы білім беретін мектебі", " жалпы білім беретін Двуречное ауылының мектебі", "Курское ауылының жалпы білім беретін мектебі", "Бұзылық ауылының негізгі орта мектебі", "Ақсай ауылының жалпы білім беретін мектептерінде" кездесу өткізді. Университет пен колледж өкілдері лифлет түрінде ақпараттық материал табыс етті, оқуға түсу шарттармен таныстырды, ғылымда, оқуда және ЖОО-ның қоғамдық өмірінде өз әлеуетін іске асыру мүмкіндігі туралы айтып, қызықтыратын сұрақтарға жауап берді.