06.05.2022. Есіл қаласы мен Жақсы кентінің мектептеріндегі кәсіптік бағдар беру кездесулері

06.05.2022 жылы Қазақ технология және бизнес университетінің өкілдері:" Есіл қаласының №3 жалпы білім беретін мектебі"," Есіл қаласының №2 жалпы білім беретін мектебі", " Сайлау Серік атындағы жалпы білім беретін мектебі."Есіл қаласының №1 жалпы білім беретін мектебі"," Красивое ауылының жалпы білім беретін мектебі"," Жақсы ауылының №1 жалпы білім беретін мектебі"," Жақсы ауылының №2 жалпы білім беретін мектебі" түлектермен кездесу өткізді.. Әңгіме барысында оқушылар ҚазТБУ-ға түсу мүмкіндігі туралы, өздерін қызықтыратын ақпарат алды.. Өз сөзінде университет және колледж өкілдері оқушыларға болашақ мамандықты дұрыс таңдау туралы мүмкіндігінше жеткізді., Кездесу қорытындысы бойынша мектеп түлектері болашақ мамандықты дұрыс таңдау қажеттілігі туралы қорытындыға келді.