14.02.2023ж. Қабанбай батыр ауылы мектебіндегі кәсіби бағдар жұмысы

2023 жылы 14 ақпанда "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімінің Қабанбай батыр ауылының жалпы білім беретін мектебі" КММ қабырғасында кәсіптік бағдар беру жайында кездесу өтті. Бітіру сыныптарымен кездесуге колледж өкілдері шақырылды. Оқушыларға кеңес беру барысында қабылдау комиссиясының мерзімдері, шығармашылық емтихандарды тапсыру форматы, практикадан өту базасы жайында ақпараттар айтылды. Барлық сұрақтарға жауаптар алынды. Болашақ студенттерді ортамызға күтіп алуға дайынбыз!