Home / Жаңалықтар / 31.05.2023ж. «Студенттік арбат» қалалық көрме фестивалі

31.05.2023ж. «Студенттік арбат» қалалық көрме фестивалі

2023 жылдың 31 мамырында колледж оқытушылары мен студенттері техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының мектеп түлектеріне арналған «Студенттік арбат» қалалық көрме-фестиваліне қатысты. Көрме-фестиваль жалпы білім беретін мектеп түлектеріне елорданың техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары туралы қажетті ақпарат беру мақсатында өткізілді және мектеп оқушыларының кәсіби өзін-өзі анықтауын қалыптастыруға, оларға мамандық таңдауда көмек көрсетуге, сондай-ақ колледж мамандықтарының беделі мен имиджін арттыруға бағытталған. Іс-шара аясында мектеп бітірушілерге кеңестер беріліп, колледждің жарнамалық өнімдері таратылды.