Home / Жаңалықтар / 6.01.2023 ж. №67 гимназиядағы форум

6.01.2023 ж. №67 гимназиядағы форум

Ағымдағы жылдың 6 қаңтарында Астана қаласындағы №67 гимназиясында «Тәрбиенің қайнар көзі-мектеп пен ата-ана арасындағы үйлесімді қарым-қатынас» ата-аналармен бірлескен тәрбие жұмысының қалалық форумы өтті. Бұл шараға қаланың жоғары оқу орындары мен колледждері шақырылды. Қазақ технология және бизнес университеті колледжі бағанына келген форумға қатысушылар ең алдымен қабылдау ережелеріне қатысты көптеген қызықты сұрақтар қойды. Түрлі сұрақтармен жүгінгендердің барлығына толық жауаптар берілді, сонымен қатар, ақпараттық сипаттағы буклеттер таратылды.