Ашық сабақтың тақырыбы: «Мұнай және газ химиясы

Ашық сабақтың тақырыбы: «Мұнай және газ химиясы»

Оқытушы: Мүтәш Салтанат Бауыржанқызы

Мақсаты: Мұнай және газ химиясының қазіргі таңдағы ахуалын сарапқа сала отырып, физикалық және химиялық жағдайларының негізін, елімізде мұнай және газ өндіруші өнеркәсіптер негізін түсіне отырып, білімділік деңгейінің құндылығын арттыруға бағытталынып, болашақ білікті маманды даярлауға ықпал ету.

Өтілген күні: 02.12.2022 жылы

Әдістеме: Жаңа технологиялық негізділіктер жүйесінде интерактивті тақтаның негізінде презентация бейнесінде түсіндіріле отырып, балалармен кері байланыс негізінде видео талқылау нысандары жүргізілді.

Өзектілігі: Мұнай және газ кен орындарының әлемдік аренадағы ықпалы, оның түрлері мен қазіргі таңдағы жүзеге асып өндіріп жатқан өнеркәсіп орындары жөнінде тың ақпараттар негізін беру.