«Астана бас жоспары» ғимаратына саяхат

Колледждің «Сәулет» мамандығының 3-курс студенттері қыркүйек айында «Астана бас жоспары» ғимаратына «Астана қаласының сәулеті және қала құрылысы» тақырбында лекция тыңдап қайтты. Басты тақырыпта сәулет кандидаты, "Градкешен" ЖШС басшысы, Орал, Ақтөбе, Көкшетау қалаларының бас жоспарлары жобаларының бас сәулетшісі және Қазақстанның ең тәжірибелі, танымал қала құрылысшыларының бірі – Нұрбек Габдулхамитұлы Аужанов мырза тыңдалды. Студенттер «Астана бас жоспары» ғимаратымен танысып, мамандықтары бойынша терең мәліметтер алып қайтты.