Бүгін 26 наурызда біздің колледж студенттері

Бүгін 26 наурызда біздің колледж студенттері "Наурыз мейрамына арналған Эко-Сән" қалалық байқауына қатысты. Біздің арнайы пәндер оқытушылары 3 коллекция ұсынды. 2 жүлделі орынды консерві банкаларынан, қағаздан, полиэтиленнен, пластиктен, ескі киім мен аяқ киім элементтерінен жасалған "Этно-кутюр" топтамасы алды. Экологиялық тазалықтың негізгі қағидасы дәстүрлі емес материалдарды қолдана отырып, ескіге жаңа өмір беру.Осы байқауды дайындауға белсенді қатысқан барлық қатысушыларға алғыс айтамыз.