Білім күнімен шын жүректен құттықтайды!

“Қазақ технология және бизнес университет” АҚ колледж ұжымы баршаңызды 1 қыркүйек – Білім күнімен шын жүректен құттықтайды!

Жаңа оқу жылы баршаңызды жаңа жетістіктерге жетелесін. Шығармашылық табыс, отбасыларыңызға амандық-саулық тілейміз. Колледж табалдырығын алғаш аттаған білім алушыларға сәттілік жолдас болсын! Мереке құтты болсын!

1-қыркүйек- Білім күніне орай 1 курс білім алушыларына арналған салтанатты жиын өткізілді. Жиын барысында барша білім алушыларды “Қазақ технология және бизнес университет” АҚ президент-ректоры Байбеков С.Н. және колледж директоры Утеев Д.Б. құттықтап ата-аналарға алғыс хат табыстады.