Біз, колледж студенттері мен түлектерінің қауымдастығы ұйымымен ынтымақтастық меморандумға қол қойдық. Меморандумның мақсаты мамандандырылған орта оқу орнының жастарын қолдау. Оқу орындарын бітірген түлектерді жұмысқа орналастыруға қолдау көрсету, жастарды түрлі бағыттар бойынша даярлау, қоғамдық жұмыстарға тарту, бұқаралық, спортқа, өнерге даярлау, колледж жастары үшін жобалар ұйымдастыру. Қоғамның ауруына айналған сыбайлас жемқорлыққа, құмар ойындарға,зиянды заттарға қарсы күрес жүргізу. Бірлескен жұмыс жоспарын бекіту.

Кездесу барысында колледж директоры өзінің жоспарларын айтып, осы колледж студенттері мен түлектерінің қауымдастығы төрағасына сәттілік тілеп, алдағы уақытта бірлесіп жұмыс жасайтындығын айтты.