Колледж оқытушыларының № 79, №90 мектептердегі кәсіптік бағдар беру жұмыстары

Колледж оқытушыларының № 79, №90 мектептердегі кәсіптік бағдар беру жұмыстары Кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында 2022 жылдың 13 сәуірінде колледж оқытушылары Онал Тілеуберді мен Кенжеакынова Айнұр №79, №90 мектептерде болды. 9 сынып оқытушыларына колледж туралы жан-жақты ақпараттар беріп, оқушылардың қойған сұрақтарына жауап беріп, «Ашық есік күніне» шақырды. Сондай-ақ оқушылар мен олардың ата-аналарына арналған ақпараттық тақтада білім ошағы туралы буклеттер қалдырылды.