Home / Жаңалықтар / «Тігін бұйымдарын конструкциялау, модельдеу және олардың технологиясы»

«Тігін бұйымдарын конструкциялау, модельдеу және олардың технологиясы»

Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу мамандығының арнайы пәндер оқытушылары Нурумова Г.Н. Балгабекова А.Е. Утеулиева У.Н. ұйымдастыруымен шеберлік сабақ өтті.

1.Мастер кластың мақсаты: Жалпы студенттерге білім бере отырып, өз мамандығына деген сенімін нығайтып, болашаққа деген көзқарасын өзгертіп, технология пәнін не екенін түсіндіру және де метериалдармен жұмыс істей отырып құрастыру, үлгілеу технологиямен тігіуді тәсілдерін үйрету.

Мастер кластың міндеті:«Тігін бұйымдарын конструкциялау, модельдеу және олардың технологиясы» сабақтарын біріктіре отырып құрастырып қиып үлгілеп тігіп үйрену. «Тігін өндірісінде технологиялық процестерді дайындау және ұйымдастыру» кәсіптік модулін зерделеуге арналған міндеті болып табылады.