Кәсіптік бағдар -2023: Болашағың – өз қолыңда!

Қазақ технология және бизнес университетінің бекітілген кәсіптік бағдар беру жоспарына сәйкес 2022 жылдың 26 қазаны мен 28 қазаны аралығында кәсіптік бағдар жұмысы бөлімінің қызметкерлері Екібастұз қаласы мен оған жақын орналасқан Шідерті, Байет ауылдарында орналасқан 29 жалпы білім беретін мектептерде кәсіптік бағдар беру іс-шарасын өткізді. Колледж туралы бейнероликтерді көргеннен кейін метеп бітірушілері колледждегі оқу үрдісі, зерттеу жұмыстарының бағыттары, оқу және өндірістік тәжірибедегі серіктестер туралы және т.б. ақпараттарға қанықты.