Кәсіптік бағдар жұмысы – 2022: Қорғалжын ауданының мектептеріне бару

2022 жылдың 19 сәуірінде кәсіптік бағдар бөлімінің қызметкерлері Қорғалжын ауданының Жантеке, Қараегін және Сабынды ауылдарының мектептерінде болды. Бітіруші сыныптармен кәсіптік бағдар беру кездесуі білім беру қызметтері нарығында колледждің бәсекеге қабілеттілігін шешуге бағытталды. Әңгімелесу барысында жоғары сынып оқушылары оқу корпустарымен, зертханалармен, мамандандырылған аудиториялармен танысты, сонымен қатар барлық мамандықтар туралы толық ақпарат берілген презентацияларды тамашалады.