Мухамедрахим Елубайұлы Мешелов Ұлттық дизайн Академигі атағын алды!

Колледжіміздің «Дизайн және технология» бөлімінің оқытушысы - Мухамедрахим Елубайұлы Мешелов Ұлттық дизайн академигі атағын алды. Мухамедрахим Елубайұлының дизайн саласына қосқан үлесі мен жетістіктерін ескере отырып «Ұлттық дизайн академиясы» ҚБ-нің президенті - Ермек Сабырұлы Асылханов марапаттады.

Колледж директоры Мухамедрахим Елубайұлын Педагогикалық кеңесте Ұлттық дизайн академигі атағымен құттықтады.

Құрметті Мухамедрахим Елубайұлы, Сізді Ұлттық дизайн академигі атағын алуыңызбен шын жүректен құттықтаймыз! Колледж ұжымы Сізді мақтан тұтады. Ел болашағы мен Отанымызды көркейту жолындағы педагогикалық қызметіңіз бен суретші ретінде еңбегіңізге абырой, мықты денсаулық, сарқылмас шабыт, жаңа серпін, шығармашылық табыс тілейміз!