Home / Жаңалықтар / Криминалистикадан тәжірибе сабақ

Криминалистикадан тәжірибе сабақ

«Құқықтану» мамандығының 3-курс студенттері оқытушы А.Ж.Бижанованың "Криминалистика"пәнінен тәжірибелік сабақта трасологиялық қол таңба іздердін анықтады.Трасология – бұл із түсетін объектілердің сыртқы құрылысының белгі көрінісіне ие іздер, іздің түсу механизмі, сонымен бірге қылмыстық соттық іс жүргізудегі маңызға ие жағдайларды анықтайтын мақсатта жүргізілетін құралдар, әдістер мен тәсілдерді табу, тіркеу, алу, сақтау және зерттеу туралы криминалистикалық білім саласы. Студенттер алған білімдерін тәжірибе жүзінде жүзеге асырып, машықтарын арттыра түсті.