Құрметті елорда тұрғындары мен қонақтары!

Мемлекеттік қызметтерді алу кезінде туындайтын сұрақтар мен проблемалар туралы хабарлау және оларды жедел шешуге арналған «ONAY_QYZMET_ASTANA» Telegram арнасы ашылған!

Бұл арнада Астана каласының әкімдігі мен басқармаларының, орталық, мемлекеттік органдардың астаналык, департаменттері мен инспекциялары, Мемлекеттік корпорацияның филиалы мен фронт офистерінің, «Мемлекеттік әлеуметтік сактандыру коры» АҚ филиалының, «YAT» АҚ-ң өкілдері бар.

Осы тұрғыда астананың тұрғындары мен қонақтарын мемлекеттік қызмет көрсету кезінде туындаған проблемалық мәселелеріне жедел ден қою мақсатында аталған арнаға, оның ішінде жоғарыда көрсетілген QR коды арқылы жазылуға шақырамыз.

Байланыс нөмірі: 8727 224 88 17