"Студенттер сыбайлас жемқорлыққа қарсы" зияткерлік-білім беру викторинасы

"Студенттер сыбайлас жемқорлыққа қарсы" зияткерлік-білім беру викторинасы 24.02.2022 жылы «Даналык »колледж базасында "Astana-Adaldyq Alany" жобалық кеңсесінің ұйымдастыруымен "Cтуденттер сыбайлас жемқорлыққа қарсы" атты зияткерлік-білім беру викторинасы өткізілді. Викторинаға З.Ғ. Мырзағұлова атындағы "Даналық" Жоғары медициналық колледжінің, "Астана Профи" қалалық шаруашылық колледжінің, Қазақ технология және бизнес университеті колледжінің студенттері қатысты. Викторинаның мақсаты студенттердің сыбайлас жемқорлық, оның пайда болу себептері, оның дамуына ықпал ететін факторлар сияқты құбылыстарды білудің теориялық деңгейін тереңдету, белсенді өмірлік ұстанымға тәрбиелеу, студенттердің сыбайлас жемқорлыққа қарсы практикалық шараларды игеруі. Студенттер алғыс хаттармен марапатталды. Интеллектуально-образовательная викторина "Студенты против коррупции»