Home / Жаңалықтар / Колледж студенттері 25 қазан Қазақстан Республикасы күніне орай Орталық кеңес жанындағы мәдениет және жастармен жұмыс жөніндегі тұрақты комиссия мүшелерімен кездесу өткізді.

Касымова Раиса Орынбасаровна- Орталық кеңес жанындағы мәдениет және жастармен жұмыс жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымы. Комиссия мүшелері:

• Ибраев Сабыр Исмагулович - тарих ғылымдарының кандидаты, профессор,
  • Шайхислямова Қазна Окасовна- педагогика ғылымдарының докторы, профессор,
  • Насиұлы Қажымұрат- тарихшы, өлкетанушы, СҚО Мамлют ауданының құрметті азаматы.