Оқиғалар мен хабарландырулар
Колледждің өзекті жаңалықтары мен оқиғалары

15 Dec 2023

Тәуелсіздік деп соғады жүрегіміз!

Егемен еліміздің ұлық мерекесі - Тәуелсіздік күні құтты болсын!

08 Dec 2023

Дара тұлға Бейбарыс

2023 жылдың 30 қарашасында Тарихи-мәдени мұраны сақтау орталығының зерттеу жұмысы бөлімінің әдіскері А.С. Джумабаева «Қазақ технология және бизнес университеті» АҚ колледжінің ұстазы, тарих ғылымдарының кандидаты, доцент А.Ж.Ермановпен бірлесіп Бейбарыс Сұлтанның 800 жыл

08 Dec 2023

Әбубәкір Ахметжанұлы Диваев - фольклоршы, этнограф

Тарихи-мәдени мұраны сақтау орталығының зерттеу жұмысы бөлімінің әдіскері А. С.Джумабаева «Қазақ технология және бизнес университеті» АҚ колледжінің Туризм-2302 тобының студенттеріне «Әбубәкір Ахметжанұлы Диваев - фольклоршы, этнограф» атты дәріс өткізді.

07 Dec 2023

"Отбасында зорлық- зомбылық жоқ"

"Зорлық - зомбылыққа қарсы 16 күндік белсенділік" акция аясында Астана қаласы әкімдігінің "Үміт" дағдарыс орталығының мамандары "Қазақ технология және бизнес университеті" АҚ колледжінің студенттеріне "Отбасында зорлық- зомбылық жоқ" тақырыбында дәріс және психологиялық тренинг өткізді.

07 Dec 2023

Құқықтық сауаттылықты арттыру

7 желтоқсан күні Астана қаласы колледждерінің студенттері арасында құқықтық сауаттылықты арттыру аясында Бас прокуратура жанындағы Құқық қорғау органдары Академиясының қызметкері Г. Нубаева "Қазақ технология және бизнес университеті" АҚ колледж

29 Nov 2023

Студенттер қатарына қабылдау рәсімі

Студенттер қатарына қабылдау рәсімі 1-ші курс білім алушыларының өміріндегі жарқын эмоциялар мен ұмытылмас әсерлерге толы маңызды да тебірентерлік сәт.

29 Nov 2023

«Менің мамандығым – мақтанышым!»

Арнайы пән оқытушысы Назерке Ғабитқызы Томпакаева ПО-2202 тобымен «Менің мамандығым – мақтанышым!» тақырыбында сабақтан тыс ашық сабақ өткізді

28 Nov 2023

Әдістемелік күн

Әдістемелік жұмыс үздіксіз білім берудің ажырамас бір бөлігі болып табылады, ол оқытушыларға біліктілігін арттыруға және жеке өсу қажеттіліктерін қанағаттандыруға мүмкіндік береді. Әдістемелік көмек көрсету педагогтардың тиімді педагогикалық тәсілдер мен әдістерді дұрыс таңдауына ықпал етіп, оларды әрі қарай практикалық қолданыста жүзеге асыруды қамтамасыз етеді.

17 Nov 2023

БАЛҚАШ ӨҢІРІ

Қазақ технология және бизнес университетінің кәсіптік бағдар беру жұмыс тобы 2023 жылдың 7-10 қараша аралығында Балқаш қаласының мектептері мен колледждерінде және оған жақын орналасқан ауыл мектептерінде кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

16 Nov 2023

«АЛТЫН САҚА»

«АЛТЫН САҚА» республикалық челленджін «Қазақ технология және бизнес универститеті» АҚ колледжі қабыл алып, 2023 жылдың қараша айының 17-жұлдызында студенттер арасында «асық ойнау» ойынын өткізді.

10 Nov 2023

Алтын күз

Колледжішілік іс-шаралар 1 курс студенттерінің ерекше қызығушылығын тудыратыны баршаға мәлім. Ал, "Күзгі бал" кеші біздің колледж студенттері үшін дәстүрлі мереке, себебі әр оқу жылында ұйымдастырылып отырады.

09 Nov 2023

Құрмет грамотасы

Колледждің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы - Жанар Токановна Мамраимова «БІЛІМ ӨРКЕНИЕТІ» Республикалық ғылыми-әдістемелік журналға «Қазақ киносының атасы» тақырыбында сабақ жоспарын тәжірибе алмасу мақсатында жариялап, Құрмет грамотасымен марапатталды.

02 Nov 2023

БІЛІКТІЛІК АРТТЫРУ КУРСЫ

КОЛЛЕДЖІМІЗДІҢ ҚАЗАҚ ТІЛІ МЕН ӘДЕБИЕТІ ПӘНІНІҢ ОҚЫТУШЫСЫ МАМРАИМОВА ЖАНАР ТОКАНОВНА «КОЛЛЕДЖДЕ ҚАЗАҚ ТІЛІ МЕН ӘДЕБИЕТІН ОҚЫТУ: БАСЫМДЫҚТАР ЖӘНЕ ЖЕТІЛДІРУ СТРАТЕГИЯЛАРЫ» ТАҚЫРЫБЫНДА ТЕХНИКАЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІПТІК, ОРТА БІЛІМНЕН КЕЙІНГІ БІЛІМ БЕРУ ҰЙЫМДАРЫ ПЕДАГОГТЕРІНІҢ БІЛІКТІЛІГІН АРТТЫРУ КУРСЫН АЯҚТАП, СЕРТИФИКАТ АЛДЫ.

01 Nov 2023

Мухамедрахим Елубайұлы Мешелов Ұлттық дизайн Академигі атағын алды!

Колледжіміздің «Дизайн және технология» бөлімінің оқытушысы - Мухамедрахим Елубайұлы Мешелов Ұлттық дизайн академигі атағын алды.

27 Oct 2023

26-27.10.2023ж. Кәсіби бағдар беру маусымының ашылуы

2023 жылдың 26-27 қазанында кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында Ақмола облысы Целиноград ауданының Приречное, Ерейментау ауданының Новомарковка, Ақмырза, Торғай, Тайбай, Еркіншілік ауылдары және Ерейментау қаласының мектептерінде 9-11 сынып оқушыларымен кездесу өткізілді.

25 Oct 2023

Құрметті ұстаз!

Сізді Оқу-ағарту министрлігі мен өз атымнан кәсіби мерекеміз ұстаздар күнімен шын жүректен құттықтаймын!

24 Oct 2023

24 қазан – Кітапханашылар күні!

2023 жылдың 24 қазан күні Университет қабырғасында Оқу-әдістемелік ісі жөніндегі проректор Д.Жаманғарин кітапхана қызметкерлерін кәсіби мерекелерімен құттықтап, университет Президент-ректорының атынан алғыс хат пен гүл шоқтарын табыстады.

19 Oct 2023

Джетписпаева Диана Асхатқызын құттықтаймыз!

2023 жылдың 12-18 қазан аралығында Грекия мемлекеті Лутраки қаласында өткен спорттың грэпплинг түрінен Әлем чемпионатында жүлделі 1-орын иеленген ГиМД-2302 тобының студенті Джетписпаева Диана Асхатқызын құттықтаймыз!

18 Oct 2023

Мұнай және газ саласындағы математикалық модельдеу

Бүгін 18 қазан күні университет оқытушысы х.ғ. к. Н.У.Нұрғалиев "Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы" мамандығы бойынша колледж студенттерімен "Мұнай және газ саласындағы математикалық модельдеу" тақырыбында сабақ өткізді.

18 Oct 2023

"FFB Service"тігін фабрикасына саяхат

Бүгін ШПиМО-2202 тобының студенттері арнайы пәндер оқытушысымен бірге "FFB Service"тігін фабрикасымен танысып қайтты.