Оқиғалар мен хабарландырулар
Колледждің өзекті жаңалықтары мен оқиғалары

18 Oct 2023

Кәсіби биіктерді бірге бағындырамыз

"Технология және стандарттау" кафедрасының апталығы аясында Студенттік ғылымнан инновацияға дейін деген ұстанымда ұйымдастырылған "Кәсіби биіктерді бірге бағындырамыз" атты командалық байқауына колледж студенттері Танкенова Елюжан, Төлеген Абзал, Қасымбай Гүлден. Қатысты.

13 Oct 2023

Біз - Қазақстанның болашағымыз

Астана қаласында 2023 жылдың 26-қыркүйегі мен 12-қазан аралығында «Өркен» балалар мен жасөспірімдер дене тәрбиесі орталығының ұйымдастыруымен «Біз - Қазақстанның болашағымыз» атты Спартакиада шеңберінде футболдан өткен колледж студенттері арасында қалалық жарыста ҚазТБУ колледжі 1-орынды иеленді.

Құрметті ұстаздар!

Дене шынықтыру мен спорт бөлімінің ұстаздарының атынан сіздерді келіп жеткен төл мерекелеріңізбен құттықтаймын.Ыстық ықылас, шынайы пейiлiңiздерге мың алғыс! Дендеріңiзге саулық, отбастарыңызға амандық, жаңа бастамаларыңызға табыс тiлеймiз! Парасат биiгiнен көрiне берiңiздер! Мереке құтты болсын

Мәртебелі ұстаздар!

Мен сіздерді төл мерекелеріңізбен құттықтаймын! Білімнің күші құдіретті. Ол бар жерде үздіксіз даму үрдісі жүреді. Білім мен ғылым арқылы өркениет дамып, мәдениет гүлденеді. Білім арқылы адам баласы өмірдегі өз орнын табады.

Құрметті ұстаздар!

Сіздерді кәсіби мерекелеріңізбен құттықтаймыз. Жанарларыңыз әрдайым нұр шашып, жүздеріңіз күндей күлімдеп жүрсін! Зор денсаулық, ұзақ ғұмыр берсін

04 Oct 2023

"Жас мамандар" мектебінің "Ұстаздар күніне" ізгі тілегі

Құрметі ұстаздар мен білім саласының ардагерлері! Сіздерді мерейлі мерекелеріңізбен шын жүректен құттықтай отырып, мықты денсаулық, отбасыларыңызға амандық, шығармашылық табыстар, игі жақсылықтар мен мейірім тілейміз!

28 Sep 2023

«Астана бас жоспары» ғимаратына саяхат

«Астана бас жоспары» ғимаратына саяхат Колледждің «Сәулет» мамандығының 3-курс студенттері қыркүйек айында «Астана бас жоспары» ғимаратына «Астана қаласының сәулеті және қала құрылысы» тақырбында лекция тыңдап қайтты.

24 Sep 2023

Колледж студенті Нұрислам Ерлановты құттықтаймыз!

01 Sep 2023

Білім күнімен шын жүректен құттықтайды!

“Қазақ технология және бизнес университет” АҚ колледж ұжымы баршаңызды 1 қыркүйек – Білім күнімен шын жүректен құттықтайды!

23 Aug 2023

«TARTYL FEST»

2023 жылы 26 тамызда Астана қаласында ҚР Конституция күніне арналған «Жас сарбаз» әскери патриоттық клубтарының тәрбиенушілерінің қатысуымен бел темірге тартылудан «TARTYL FEST» жарыс өткізілді.

01 Jul 2023

Колледж түлектеріне дипломдар табысталды.

2023 жылдың 1 шілдесінде «Қазақ технология және бинес университеті» АҚ колледжінің бітіруші түлектеріне дипломдарды салтанатты түрде тапсыру рәсімі өтті.

02 Jun 2023

02.06.2023ж. Дипломдық жұмысты қорғау

Бүгін «Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу» мамандығын бітірушілер дипломдық жұмыстарын қорғады. Дипломдық жұмыстардың таңдалған тақырыптары бүгінгі таңда өте өзекті. Бұл кешкі көйлектер, би костюмдері және т.б.

01 Jun 2023

01.06.2023г. «Бақытты балалық шақ»

1-маусым «Халықаралық балалар күніне» орай Астанада көптеген іс-шаралар өткізілді. Атап айтсақ, «Орталық» саябақта өткен «Бақытты балалық шақ» көрмесінде

31 May 2023

31.05.2023ж. «Студенттік арбат» қалалық көрме фестивалі

2023 жылдың 31 мамырында колледж оқытушылары мен студенттері техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының мектеп түлектеріне арналған «Студенттік арбат» қалалық көрме-фестиваліне қатысты.

29 May 2023

Есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл.

Осы тақырыптағы талқылау студенттердің қатысуымен қызықты өтті, соңында студенттермен мүдделі сұрақтармен алмасты және тиісті жауаптар берілді.

29 May 2023

Астана қаласы әкімдігінің “Өркен” БЖДТО “Jas Tarlan” әскереи-патриоттық, спорттық орталығы Астана қаласы

Астана қаласы әкімдігінің “Өркен” БЖДТО “Jas Tarlan” әскери-патриоттық, спорттық орталығы Астана қаласы мектеп оқушылары мен колледж студенттері 14-18 жас аралығындағы.

23 May 2023

22.05.2023ж. №16 мектебіндегі кәсіптік бағдар беру жұмысы

2023 жылдың 22 мамырда Астана қаласының №16 мектебінде кәсіптік бағдар беру жұмыстары жүргізілді. Түлектермен кездесу барысында колледждің мамандықтары, тәжірибе базасы, студенттердің бос уақытын өткізу және оларды қызықтыратын басқа да мәселелер жөнінде ақпарат берілді.

19 May 2023

Ұлытау облысындағы кәсіби бағдар жұмысы

Қазақ технология және бизнес университеті колледжінің кәсіптік бағдар бөлімі мамыр айының 15-19 аралығында Ұлытау облысына қарасты Атасу, Жәйрем, Мыңадыр, Қызылжар, Теректі, Ұлытау, Жезді елді мекендері

12 May 2023

ҚазТБУ колледжінде шағын футболдан «Ректор кубогы» өтті

Салауатты өмір салтын өскелең ұрпақ арасында насихаттау, жасөспірімдердің спортқа деген құлшынысын арттыру мақсатында 11-12 мамырда Қазақ технология және бизнес университетінің колледжінде 2007-2008 жылдары туған мектеп оқушылары арасында шағын футболдан «Ректор кубогы» өтті.

03 May 2023

03.05.2023ж. Расул – Қазақстан чемпионы!